Noahs Builder Theme (1.0.7) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Core
ta: கருவம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Primary tabs
ta: முதன்மை கீற்றுகள்

en: Secondary tabs
ta: இரண்டாம்தர கீற்றுகள்
