Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས
