Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: Revision
da: Version

en: Current revision
da: Nuværende version

en: @date by @username
da: @date af @username

en: @langname revisions for %title
da: @langname versioner af %title
