Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio
