Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Validate
fr: Valider

en: Revert
fr: Rétablir

en: Revisions for %title
fr: Versions de %title

en: Revision
fr: Version

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Current revision
fr: Version actuelle

en: @date by @username
fr: @date par @username

en: @langname revisions for %title
fr: Versions en @langname pour %title

en: Set as current revision
fr: Définir comme version actuelle
