Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
