Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Disabled
pt: Desativado

en: Validate
pt: Validar

en: Revert
pt: Reverter

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: Revision
pt: Revisão

en: Current revision
pt: Revisão atual

en: @date by @username
pt: @date por @username

en: @langname revisions for %title
pt: @langname revisões para %title

en: Set as current revision
pt: Definir como revisão atual
