Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
