Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Disabled
be: Выключана

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія
