Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije
