Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
