Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva
