Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revisions for %title
hi: %title के लिए सुधारण |

en: Revision
hi: संशोधन
