Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként
