Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon
