Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Revert
ro: Revenire

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: @langname revisions for %title
ro: Revizii în @langname pentru %title

en: Set as current revision
ro: Setează ca revizie curentă
