Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Disabled
ru: Отключено

en: Validate
ru: Проверить

en: Revert
ru: Вернуть

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: Revision
ru: Редакция

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Current revision
ru: Текущая редакция

en: @date by @username
ru: @date от @username

en: @langname revisions for %title
ru: Редакции @langname для материала  %title

en: Set as current revision
ru: Установить как текущую редакцию
