Node Accessibility (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น
