Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ
