Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Configuration
be: Налады

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Deleted
be: Выдалена

en: Filter log messages
be: Фільтраваць журнал паведамленняў
