Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা
