Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Node ID
bs: Nod ID

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
