Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Deleted
eo: Forigita

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn
