Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Filter
fil: Salain

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Deleted
fil: Tinanggal
