Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Type
is: Slag

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Logs
is: Gerðalistar

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Filter
is: Filtur

en: IP Address
is: IP adressa

en: Deleted
is: Strikað

en: Filter log messages
is: Filtrera gerðalistaboð.
