Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Filter
gl: Filtro

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Configuration
gl: Configuración

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Deleted
gl: Borrado

en: Filter log messages
gl: Filtrar mensaxes do rexistro
