Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Date
id: Tanggal

en: Logs
id: Catatan

en: No log messages available.
id: Tidak ada pesan log yang tersedia.

en: Node ID
id: ID Node

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Deleted
id: Terhapus

en: Filter log messages
id: Filter pesan log
