Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار
