Node Action Log (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Logs
ur: لاگز

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر
