Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Node ID
et: Postituse ID

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Configuration
et: Seadistus

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine
