Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Logs
it: Log

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Node ID
it: ID del nodo

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: Filter
it: Filtra

en: Node Type
it: Tipo di nodo

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Configuration
it: Configurazione

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Deleted
it: Eliminato

en: Filter log messages
it: Filtra messaggi di log
