Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Logs
ja: ログ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Node ID
ja: ノードID

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Filter
ja: フィルター

en: Node Title
ja: ノードタイトル

en: Configuration
ja: 環境設定

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Filter log messages
ja: ログメッセージの絞り込み
