Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ
