Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
