Node Action Log (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
