Node Action Log (2.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Deleted
af: Uitgewis
