Node Action Log (2.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Node Type
da: Indholdstype

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Deleted
da: Slettet

en: Filter log messages
da: Filtrér meddelelser
