Node Action Log (2.0.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Type
de: Typ

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Logs
de: Protokolleinträge

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Created
de: Erstellt

en: Node Type
de: Inhaltstyp

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: Configuration
de: Konfiguration

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Deleted
de: Gelöscht

en: Filter log messages
de: Protokollnachrichten filtern
