Node Action Log (2.0.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Filter log messages
eu: Filtratu log mezuak
