Node Action Log (2.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું
