Node Action Log (2.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: View
mn: Харах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх
