Node Action Log (2.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
