Node Action Log (2.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး
