Node Action Log (2.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Logs
pt: Registos

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: Node ID
pt: ID do nó

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Filter
pt: Filtro

en: Node Type
pt: Tipo de Nó

en: Node Title
pt: Título do nó

en: Configuration
pt: Configuração

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Filter log messages
pt: FIltrar mensagens no registo
