Node Action Log (2.0.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Filter log messages
sq: Filtro mesazhet e log
