Node Action Log (2.0.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Logs
vi: Bản ghi

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Node ID
vi: ID node

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Filter
vi: Lọc

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Filter log messages
vi: Lọc thông điệp nhật ký
