Node Action Log (2.0.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Logs
ast: Rexistros

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Filter
ast: Filtru

en: Configuration
ast: Configuración

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Deleted
ast: Desaniciáu
