Node Action Log (2.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Configuration
hr: Postavke

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika
