Node Action Log (2.0.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Deleted
nn: Sletta

en: Filter log messages
nn: Filtrer loggelement
