Node Action Log (2.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: View
os: Фенд
